Boka privat demo i Visutech Digital Center
Under februari månad har du möjlighet att uppdatera dig om det senaste från HP Indigo och bli först med att se nya Kyocera TASKalfa Pro 15000c.
Boka en privat demo för dig och dina kollegor och besök Visutech Digital Center i Mölndal på ett smittsäkert sätt.
I vårt democenter har vi både HP Indigo digitala tryckpressar och Kyocera arkmatad högvolymsinkjet.
Från HP Indigos breda utbud har vi både ark- och rullmatade digitala tryckpressar för såväl kommersiell som industriell produktion. Du får se prov på en mängd olika premiumtrycka applikationer som till exempel etiketter, förpackningar, säkerhetstryck och kommersiella broschyrer.
Kyocera TASKalfa Pro 15000c har hög anpassningsförmåga och en mängd olika efterbehandlingsalternativ, och fungerar optimalt för produktion av till exempel direktreklam, kataloger, manualer, bipacksedlar, tidskrifter, böcker och kuvert, men även civilgrafiska applikationer med något lägre färgtäckning.
Mer information och hur du bokar in dig hittar du här!